ACNE LIFT IMAGE SKINCARE

WSKAZANIA DO WYKONANIA ZABIEGU

 

  • Skóra tłusta, łojotokowa
  • Stany zapalne
  • Trądzik
  • Skóra często zanieczyszczająca się
Acne lift image skincare aleksandrów łódzki

OPIS ZABIEGU

 

Zarówno peeling tworzący roztwór kwasu salicylowego, jak i ten będący połączeniem kwasu salicylowego z glikolowym, działają wspomagająco w leczeniu trądziku i redukcji łojotoku. 
Kwas glikolowy jako mała cząsteczka, penetruje głęboko dając możliwość lepszego odblokowania zrogowaciałych ujść gruczołów łojowych, co z kolei wspomaga oczyszczanie mechaniczne skóry (które można włączyć do terapii przeciwtrądzikowej). Kwas salicylowy wyregulowuje naturalne złuszczanie się naskórka, ogranicza pracę gruczołów łojowych i działa antyseptycznie.
Kwas salicylowy dla osób z zainfekowanymi porami, natomiast kwas salicylowo-glikolowy dla osób po 30-tce z nawrotem trądziku, trądzik grudkowy, pozapalne zmiany potrądzikowe (w tym przebarwienia). Zabieg z kwasem glikolowo-salicylowym zaleca się w celu osiągnięcia optymalnych efektów, w seriach to 3-6 zabiegów wykonywanych co 7-10 dni, często na przemian z mechanicznym oczyszczaniem – w przypadku włączenia oczyszczania mechanicznego, eksfoliacja odbywa się co 2 tygodnie. Po zakończeniu całej serii, należy zachować profilaktykę zapobiegawczą wykonując zabieg co 4 tygodnie i stosować filtry ochronne.

Cennik

Twarz + szyja – 210 zł
Twarz + szyja + dekolt – 250 zł

Bezpłatne konsultacje

Zapraszamy wszystkich na bezpłatne konsultacji z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, oraz podologii.

Nasi specjaliści czekają na Ciebie w Klinicznym Centrum Medycznym w Łodzi